Gidore çeliku NEO

17.00

3/8 “NEO me një gjatësi prej 195 mm, me një trup prej çeliku të vanadiumit të kromit, i bërë në përputhje me DIN 3122.

SKU: 08-505 Kategori: , , Brendi:

3/8 “NEO me një gjatësi prej 195 mm, me një trup prej çeliku të vanadiumit të kromit, i bërë në përputhje me DIN 3122. mekanizmi i shtrëngimit 48-dhëmbësh është bërë prej çeliku krom-molibden jashtëzakonisht të qëndrueshëm, duke zgjatur jetën e mjetit . Ergonomike, dorezë me dy materiale e cila përmirëson komoditetin e punës. Cilësia e mjetit është konfirmuar nga certifikata e TÜV dhe një garanci e prodhuesit 25 vjeçar. Rrota: 3/8, 195 mm, Trupi çeliku: CrV, Mekanizmi i shtrëngimit: CrMo, 48 dhëmbë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gidore çeliku NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua