Gidore 3/8″ – NEO TOOLS

22.00

Gidore NEO i berë nga çeliku i vanadiumit të kromit, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122 . Dorezë dy materiale ergonomike për rehati më të mirë në punë.

SKU: 08-507 Kategori: , , Brendi:

Gidore NEO nga çeliku i vanadiumit të kromit, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122. Mekanizmi prej  72 dhëmbësh lejon një funksionim të saktë dhe është bërë prej çeliku molibden kromi jashtëzakonisht të qëndrueshëm që përmirëson jetëgjatësinë e mjetit. Dorezë dy materiale ergonomike për rehati më të mirë në punë. Marka NEO përmbush pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gidore 3/8″ – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua