Gidore 1/2 x 3/8 – TOPEX

12.60

Giodre e shkurtër TOPEX 175 mm e gjatë, e pajisur me dy madhësi të shesheve: 1/2 “dhe 3/8”. E bërë nga çeliku vanadium me cilësi të lartë, duke siguruar jetë të gjatë të produktit. Mekanizmi i kutisë së dhëmbëve 72 mundëson punë të saktë.

Kategori: , , Brendi:

Giodre e shkurtër TOPEX 175 mm e gjatë, e pajisur me dy madhësi të shesheve: 1/2 “dhe 3/8”. E bërë nga çeliku vanadium me cilësi të lartë, duke siguruar jetë të gjatë të produktit. Mekanizmi i kutisë së dhëmbëve 72 mundëson punë të saktë. Doreza plastike ergonomike e mbuluar me materiale pa rrëshqitje siguron siguri dhe rehati gjatë punës. Zbatimi në përputhje me DIN 3122 është një garanci e besueshmërisë së produktit. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gidore 1/2 x 3/8 – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua