Thikë multifunksionale 12 elemente – NEO

25.00

Thikë multifunksional NEO është një zgjidhje inovative. Ekzistojnë 12 funksione të ndryshme në një mjet, duke përfshirë kaçavidën më të njohur PH2, thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata dhe kaçavida të sheshta të madhësive të ndryshme.

SKU: 01-026 Kategori: , , Brendi:

Thikë multifunksional NEO është një zgjidhje inovative. Ekzistojnë 12 funksione të ndryshme në një mjet, duke përfshirë kaçavidën më të njohur PH2, thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata dhe kaçavida të sheshta të madhësive të ndryshme. Vendosur në një rast praktik të bërë nga najloni të qëndrueshëm për transport dhe ruajtje të lehtë. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thikë multifunksionale 12 elemente – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua