Dana uji 90 Topex, CV

13.70

Dana të ujit TOPEX janë dizajnuar për shtrëngimin e tubave dhe valvulave. Sipërfaqet e ngurta brenda grykave lejojnë një rrokje të fortë, në një profil të rrumbullakët.

SKU: 34D752 Kategori: , , Brendi:

Dana të ujit TOPEX janë dizajnuar për shtrëngimin e tubave dhe valvulave. Sipërfaqet e ngurta brenda grykave lejojnë një rrokje të fortë, në një profil të rrumbullakët. Produkti është bërë prej çeliku të qëndrueshëm kromi vanadium që garanton jetëgjatësi të gjatë të veglës. Besueshmëria e produktit e garantuar nga TÜV, certifikatat GS. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana uji 90 Topex, CV”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua