Dana të rrymës NEO 1000 V

11.00

Dana të rymës NEO 1000 V. Tehet janë bërë prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium dhe induksioni i ngurtësuar për të siguruar shtrëngim të fortë dhe prerje efikase.

SKU: 01-071 Kategori: , , Brendi:

Dana të rymës NEO 1000 V. Tehet janë bërë prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium dhe induksioni i ngurtësuar për të siguruar shtrëngim të fortë dhe prerje efikase. Dorëzat ergonomike përmirësojn komoditetin e përdorimit. Besueshmëria e produktit konfirmohet me 25 vjet garanci. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana të rrymës NEO 1000 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua