Dana të rrymës 1000 V – TOPEX

10.00

Dana të rrymës 1000V TOPEX me gjatësi 160 mm. Projektuar për vepra me tension deri në 1000V.

SKU: 32D513 Kategori: , , Brendi:

Dana të rrymës 1000V TOPEX me gjatësi 160 mm. Projektuar për vepra me tension deri në 1000V. Krijuar prej çeliku të ngurtësuar, sipërfaqet prerëse të ngurtësuara me induksion. Dorezat ergonomike të mbuluara me material anti-slip sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës. Produkti përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e dorës. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana të rrymës 1000 V – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua