Dana të konektoreve, NEO

24.00

Vegël e prerjes së telit NEO, gjatësia 170 mm. Diametrit prej 0,25 deri 6 mm2. Dy trajtime ergonomike përmirësojnë komoditetin e punës.

SKU: 01-507 Kategori: , , Brendi:

Vegël e prerjes së telit NEO, gjatësia 170 mm. Diametrit prej 0,25 deri 6 mm2. Dy trajtime ergonomike përmirësojnë komoditetin e punës. Prodhuesi 25 vjet garanci konfirmon cilësi të lartë dhe qëndrueshmëri të mjetit. Markë NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana të konektoreve, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua