Dana rryme Topex, 180mm

10.50

Dana të rrymes TOPEX me nyje të dyfishtë, gjatësi 180 mm. Këto janë bërë prej çeliku të thekur, sipërfaqet shtesë të prerjes janë induktuar.

SKU: 32D138 Kategori: , , Brendi:

Dana të rrymes TOPEX me nyje të dyfishtë, gjatësi 180 mm. Këto janë bërë prej çeliku të thekur, sipërfaqet shtesë të prerjes janë induktuar. Dorezat ergonomike janë të veshura me material anti-slip dhe ofrojnë komoditet dhe siguri gjatë punës. Produkti përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana rryme Topex, 180mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua