Dana rryme 200 mm – NEO TOOLS

14.00

Dana NEO 1000 V. Certifikuar për përdorim në pjesët e drejtpërdrejta deri në 1000 V. Nofullat janë bërë prej çeliku vanadium me cilësi të lartë dhe induksioni i ngurtësuar për të siguruar prerje dhe formim efikas të telave të vështirë.

SKU: 01-062 Kategori: , , Brendi:

Dana NEO 1000 V. Certifikuar për përdorim në pjesët e drejtpërdrejta deri në 1000 V. Nofullat janë bërë prej çeliku vanadium me cilësi të lartë dhe induksioni i ngurtësuar për të siguruar prerje dhe formim efikas të telave të vështirë. Dy materiale, doreza ergonomike përmirësojnë komoditetin e përdorimit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana rryme 200 mm – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua