Dana prerëse 250mm – NEO TOOLS

95.00

Dana prerës NEO për kabllo bakri dhe alumini, me madhësi 250 mm. Nofullat e ngurtësuara deri në 32 mm diametër.

SKU: 01-516 Kategori: , , Brendi:

Dana prerës NEO për kabllo bakri dhe alumini, me madhësi 250 mm. Nofullat e ngurtësuara deri në 32 mm diametër. Çeliku me kromium vanadium me cilësi të lartë garanton qëndrueshmëri për vite të përdorimit të nofullave. Doreza me veshje ergonomike përmirëson komoditetin e përdorimit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana prerëse 250mm – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua