Dana për zhveshje të telave NEO

17.00

Dana për zhveshje të telave, NEO. Me madhësi 205 mm. Përdoret për nxjerrjen e izolimit dhe terminaleve të lidhësave të prerjes 22 – 10 AWG.

SKU: 01-500 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Dana për zhveshje të telave, NEO. Me madhësi 205 mm. Përdoret për nxjerrjen e izolimit dhe terminaleve të lidhësave të prerjes 22 – 10 AWG. Gama e punës 0,2-6 mm2, për terminalet e krimimit 1,5-6 mm2. Tehet janë bërë prej çeliku jashtëzakonisht të qëndrueshëm me ngurtësinë 52-57 HRC, e cila garanton shumë vite të qëndueshmërisë së veglave. Dorëzat ergonomike përmirësojnë komoditetin e punës. Cilësia e mjetit konfirmohet me certifikatën TÜV dhe garanci 25 vjeçare të prodhuesit. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për zhveshje të telave NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua