Dana për ujë, NEO

18.30

Çelësi i tubave NEO 90 prodhohet në përputhje me DIN 5234. E farkëtuar nga çeliku me cilësi të lartë kromi-vanadium me nofullat e grirë dhe të lëmuar.

SKU: 02-130 Kategori: , , Brendi:

Çelësi i tubave NEO 90 prodhohet në përputhje me DIN 5234. E farkëtuar nga çeliku me cilësi të lartë kromi-vanadium me nofullat e grirë dhe të lëmuar. Trajtimi me shtresë kundër rrëshqitjes përshtatet mirë dhe ndihmon në mbajtjen e fortë. Cilësia e mjetit konfirmohet me certifikatën TÜV. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për ujë, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua