Dana për tela, TOPEX

7.60

Dana për tela TOPEX, për telat e izoluar dhe jo të izoluar. Projektuar për diametër teli 1.5-6 mm². Dorëzat ergonomike të gomës përshtaten mirë në dorë për një rehati më të mirë pune.

SKU: 32D410 Kategori: , , Brendi:

Dana për tela TOPEX, për telat e izoluar dhe jo të izoluar. Projektuar për diametër teli 1.5-6 mm². Dorëzat ergonomike të gomës përshtaten mirë në dorë për një rehati më të mirë pune.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për tela, TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua