Dana për konektor – Topex

9.00

Dana për konektor TOPEX, për lidhjet telefonike dhe kompjuterike 4P, 6P dhe 8P. Dorëzat ergonomike të gomës përshtaten mirë në dorë për një rehati më të mirë pune.

SKU: 32D409 Kategori: , , Brendi:

Dana për konektor TOPEX, për lidhjet telefonike dhe kompjuterike 4P, 6P dhe 8P. Dorëzat ergonomike të gomës përshtaten mirë në dorë për një rehati më të mirë pune. Thika e vogël për prerjen dhe nxjerrjen e izolimit është avantazh shtesë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për konektor – Topex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua