Dana për konektor NEO

28.00

Dana për konektor NEO, gjatësia 195 mm. Me koka të shkëmbyeshme për lidhjen e lidhësve 4P, 6P dhe 8P. Prerëset janë bërë prej çeliku të qëndrueshëm SK5 me fortësi 42-48 HRC.

SKU: 01-501 Kategori: , , Brendi:

Dana për konektor NEO, gjatësia 195 mm. Me koka të shkëmbyeshme për lidhjen e lidhësve 4P, 6P dhe 8P. Prerëset janë bërë prej çeliku të qëndrueshëm SK5 me fortësi 42-48 HRC. Dorëza është e veshur me plastikë me cilësi të lartë TPR që përmirëson komoditetin e punës. Cilësia e mjetit konfirmohet me certifikatën TÜV dhe garanci 25 vjeçare të prodhuesit. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për konektor NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua