Dana për armature 450 mm

21.00

Dana për prerje armature 450 mm NEO , përdoret për të prerë bulonat dhe armatu deri në 6 mm në diametër. Koka është bërë nga çeliku i molibdenit të kromit me cilësi të lartë me thika të ngurtësuara me induksion për një jetë të gjatë të mjetit.

Kategori: , Brendi:

Dana për prerje armature 450 mm NEO , përdoret për të prerë bulonat dhe armatu deri në 6 mm në diametër. Koka është bërë nga çeliku i molibdenit të kromit me cilësi të lartë me thika të ngurtësuara me induksion për një jetë të gjatë të mjetit. Doreza me veshjes së gomës parandalon heqjen e mjetit nga duart gjatë përdorimit dhe profili i duhur garanton përshtatje të përsosur në dorë. Skajet e mprehta të nofullave prerë lehtësisht përmes bulonave, gjë që e bën punën të rehatshme. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për armature 450 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua