Dana multifunksionale – TOPEX

10.00

Dana multifunksional TOPEX , me gjatësi 165 mm. Trupi çelik inox do të sigurojë qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj korrozionit. Një mjet ka shumë funksione të ndryshme, duke përfshirë kaçavidën më të famshme PH2, një thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata dhe një kuti dhe shishe për çelësin e nevojshëm në shumë kampe.

SKU: 98Z058 Kategori: , , Brendi:

Dana multifunksional TOPEX , me gjatësi 165 mm. Trupi çelik inox do të sigurojë qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj korrozionit. Një mjet ka shumë funksione të ndryshme, duke përfshirë kaçavidën më të famshme PH2, një thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata dhe një kuti dhe shishe për çelësin e nevojshëm në shumë kampe. Mbulesa e bërë nga najlon të qëndrueshëm lehtëson ruajtjen dhe transportin. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana multifunksionale – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua