Dana multifunksionale – NEO

20.00

Mjet multifunksional NEO është një zgjidhje inovative. Ekzistojnë 10 funksione të ndryshme në një mjet, duke përfshirë kaçavidën më të njohur PH, një thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata dhe një kuti dhe shishe për çelësin e nevojshëm në shumë kampe.

SKU: 01-025 Kategori: , , Brendi:

Mjet multifunksional NEO është një zgjidhje inovative. Ekzistojnë 10 funksione të ndryshme në një mjet, duke përfshirë kaçavidën më të njohur PH, një thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata dhe një kuti dhe shishe për çelësin e nevojshëm në shumë kampe. Vendosur në një rast praktik të bërë nga najloni të qëndrueshëm për transport dhe ruajtje të lehtë. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana multifunksionale – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua