Dana multifunksionale , 11 elemente

11.00

Dana multifunksionale NEO është një zgjidhje inovative. Një mjet përfshin 11 karakteristika të ndryshme, duke përfshirë çelës për kanaçe dhe shishe dhe thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata.

SKU: 01-028 Kategori: , , Brendi:

Dana multifunksionale NEO është një zgjidhje inovative. Një mjet përfshin 11 karakteristika të ndryshme, duke përfshirë çelës për kanaçe dhe shishe dhe thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata. Entuziasti i peshkimit do të vlerësojë heqësin e grepit. Vegla vjen në rastin e përshtatshëm të bërë nga najloni të qëndrueshëm për mbajtjen dhe ruajtjen e lehtë. Marka NEO plotëson pritshmëritë e profesionit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana multifunksionale , 11 elemente”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua