Dana multifunksionale 10 elemente – NEO

12.00

Dana multifunksionale NEO është një zgjidhje inovative. Një mjet përfshin 10 karakteristika të ndryshme, duke përfshirë kaçavidën më të popullarizuar PH2, thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata, mund dhe hapës shishe e dobishme në kampe.

SKU: 01-027 Kategori: , , Brendi:

Dana multifunksionale NEO është një zgjidhje inovative. Një mjet përfshin 10 karakteristika të ndryshme, duke përfshirë kaçavidën më të popullarizuar PH2, thikë të mprehtë të domosdoshme në shumë situata, mund dhe hapës shishe e dobishme në kampe. Vegla vjen në rastin e përshtatshëm të bërë nga najloni të qëndrueshëm për mbajtjen dhe ruajtjen e lehtë. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana multifunksionale 10 elemente – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua