Dana diagonal 180mm – TOPEX

10.00

Dana diagonale TOPEX me gjatësi 180 mm. Projektuar për vepra me tension deri në 1000V. E bërë prej çeliku të ngurtësuar, për më tepër, sipërfaqet e prerjes të ngurtësuara me induksion. Dorezat ergonomike të mbuluara me material jo rrëshqitë sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës.

SKU: 32D518 Kategori: , , Brendi:

Dana diagonale TOPEX me gjatësi 180 mm. Projektuar për vepra me tension deri në 1000V. E bërë prej çeliku të ngurtësuar, për më tepër, sipërfaqet e prerjes të ngurtësuara me induksion. Dorezat ergonomike të mbuluara me material jo rrëshqitë sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës. Produkti është i përsosur në mënyrë të përkryer me formën e dorës. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana diagonal 180mm – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua