Shubler 230/65mm – TOPEX

25.00

Çelës TOPEX përdoret në punimet hidraulike. Falë dorezës së thurur, çelësi përshtatet mirë në dorë dhe parandalon rrëshqitjen.

SKU: 35D156 Kategori: , , Brendi:

Çelës TOPEX përdoret në punimet hidraulike. Falë dorezës së thurur, çelësi përshtatet mirë në dorë dhe parandalon rrëshqitjen. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shubler 230/65mm – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua