Set me kaqavida 9 cop – TOPEX

9.90

Kaçavida përfshi: Minus : 3 x 75 mm, 6,5 x 100 mm, 8 x 150 mm, PH0 x 75 mm, PH1 x 75 mm, PH2 x 150 mm, PZ0 x 75 mm, PZ1 x 100 mm, PZ2 x 150 mm, varëse plastike

SKU: 39D889 Kategori: , , Brendi:

Seti i kaçavidë TOPEX është projektuar për punë mekanike dhe përbëhet nga 9 kaçavida. Bërthama është bërë prej çeliku vanadium krom, i cili garanton një jetë të gjatë mjetesh.
Maja magnetike e çelikut e ngurtësuar e bën punën më të lehtë. Doreza e përshtatshme është e mbuluar me materiale anti-slip , siguron rehati dhe siguri gjatë funksionimit. Paketimi i përshtatshëm plastik e bën të lehtë ruajtjen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me kaqavida 9 cop – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua