Set i qelsave 8 cop 6-19 mm

10.90

Një grup i çelësve të kombinimit TOPEX shumë i dobishëm për punë mekanike dhe DIY. Veshja lejon një kontroll më të saktë . Të bëra prej çeliku të qëndrueshëm krom-vanadium, duke siguruar jetë të gjatë të mjeteve. Rregulluar në paketimin praktik plastik, i cili lehtëson ruajtjen e produktit. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

SKU: 35D756 Kategori: , , Brendi:

Një grup i çelësve të kombinimit TOPEX shumë i dobishëm për punë mekanike dhe DIY. Veshja lejon një kontroll më të saktë . Të bëra prej çeliku të qëndrueshëm krom-vanadium, duke siguruar jetë të gjatë të mjeteve. Rregulluar në paketimin praktik plastik, i cili lehtëson ruajtjen e produktit. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i qelsave 8 cop 6-19 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua