Set i çelsave 34 copë 1/4 ” – NEO TOOLS

40.00

Set NEO 1/4″ përfshin 34 copë të bëra prej çeliku të çelikut vanadium me cilësi të lartë. Seti përmban shufër të pajisur me mekanizëm të qëndrueshëm kunjash (48 dhëmbë) dhe mbajtës të kaçavidave T.

SKU: 08-601 Kategori: , , Brendi:

Set NEO 1/4″ përfshin 34 copë të bëra prej çeliku të çelikut vanadium me cilësi të lartë. Seti përmban shufër të pajisur me mekanizëm të qëndrueshëm kunjash (48 dhëmbë) dhe mbajtës të kaçavidave T. Seti përmban të gjerë sferë sockets (me madhësi 5 deri në 14 mm) dhe copa shoferi (të sheshtë, kryq, gjashtëkëndor, i papërshkueshëm nga uji Torx) Qëndrueshmëri e lartë e copave të shoferit arrihet falë përdorimit të çelikut S2.Për më tepër kompleti përfshin shtrirje të dobishme, nyje dhe adaptorë për bazat. dhe copa. Të gjitha vijnë në raste praktike.Markë NEO i plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i çelsave 34 copë 1/4 ” – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua