Set i çelësave 8 copë 6-22mm

13.73

Madhësia: 6×7,8×9,10×11,12×13,14×15,16×17,18,20×22

SKU: 35D656 Kategori: , , Brendi:

Një seri e çelësave TOPEX shumë e dobishme për punën mekanike dhe DIY. Çelësat e bëra prej çeliku të qëndrueshëm krom-vanadium, duke siguruar jetë të gjatë të mjeteve. Rregulluar në një enë plastike praktike, e cila e bën deponimin më të lehtë. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Madhësia: 6×7,8×9,10×11,12×13,14×15,16×17,18,20×22

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i çelësave 8 copë 6-22mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua