Qelsa set 12 cop, 6-22 mm – TOPEX

15.00

Një grup i çelësve të kombinimit TOPEX , shumë i dobishëm për punë mekanike dhe DIY. Veshja lejon një kontroll më të saktë të vidhos. Elësat janë bërë prej çeliku të qëndrueshëm me krom vanadium, duke siguruar një jetë të gjatë .

SKU: 35D757 Kategori: , , Brendi:

Një grup i çelësve të kombinimit TOPEX , shumë i dobishëm për punë mekanike dhe DIY. Veshja lejon një kontroll më të saktë të vidhos. Elësat janë bërë prej çeliku të qëndrueshëm me krom vanadium, duke siguruar një jetë të gjatë . Rregulluar në një paketë praktike plastike, e cila e bën të lehtë ruajtjen e produktit. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qelsa set 12 cop, 6-22 mm – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua