Çelsa me bit set 23 copë – NEO TOOLS

11.90

Set i kaçavidav precize NEO me mbajtës, 23 copë përfshijnë 20 bit për modelet e njohura të telefonave inteligjentë.

SKU: 06-110 Kategori: , , Brendi:

Set i kaçavidav precize NEO me mbajtës, 23 copë përfshijnë 20 bit për modelet e njohura të telefonave inteligjentë. Kompleti vjen me shtrirje elastike për funksionim më të lehtë dhe piskatore të domosdoshme në detyra precize. Mbajtësi i dy kaçavidave përbërës me majë rrotulluese e bën funksionimin shumë më të lehtë. Produkti vjen në një kuti kompakte me kapak transparent.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çelsa me bit set 23 copë – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua