Çelësa për goma të veturave

22.70

Çelësa NEO, lloji kryq, me krahë 700mm të gjatë. Ajo ka skajet 24, 27 dhe 32mm. Bërë prej çeliku të qëndrueshëm krom-vanadium, duke siguruar qëndrueshmëri afatgjatë.

SKU: 11-102 Kategori: , , Brendi:

Çelësa NEO, lloji kryq, me krahë 700mm të gjatë. Ajo ka skajet 24, 27 dhe 32mm. Bërë prej çeliku të qëndrueshëm krom-vanadium, duke siguruar qëndrueshmëri afatgjatë. Pjesët e gjata të çelësave ndihmojnë në sigurimin e një levë të madhe, gjë që e bën më të lehtë të heqë edhe vida të ngecura. Të destinuara për automjetet dhe kamionët e shpërndarjes. Përmasat: 24 x 27 x 32 x 3/4 inç Gjatësia 700 mm Diametri 22 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çelësa për goma të veturave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua