Çeles reduktues 8-19 mm – NEO

50.00

Set NEO i çelsave kombinues me 4 elemente në madhësi popullore (8 deri 19 mm).

SKU: 09-070 Kategori: , , Brendi:

Set NEO i çelsave kombinues me 4 elemente në madhësi popullore (8 deri 19 mm). Çeliku me kromium vanadium me cilësi të lartë garanton qëndrueshmëri për vite të përdorimit. 72 copëza dhëmbësh lejojnë një operim të shpejtë dhe të saktë. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çeles reduktues 8-19 mm – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua