Çekan Topex, 600 g

7.00

Çekiç TOPEX është projektuar për punë riparimi dhe ndërtimi, përveç kësaj lejon të tërheqë gozhdat nga druri dhe të heqë dërrasat.

SKU: 02A635 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Çekiç TOPEX është projektuar për punë riparimi dhe ndërtimi, përveç kësaj lejon të tërheqë gozhdat nga druri dhe të heqë dërrasat. Doreza është bërë prej çeliku të thekur. Doreza ergonomike është e veshur me material anti-slip dhe ofron rehati dhe siguri gjatë punës. TÜV, certifikatat GS dhe procesi i prodhimit në përputhje me DIN 7239 besueshmërinë e garancisë. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çekan Topex, 600 g”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua