Çekan NEO, 500g

7.00

Çekiç mekanik NEO është projektuar për punë të vogla të montimit dhe ndërtimit.

SKU: 25-042 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Çekiç mekanik NEO është projektuar për punë të vogla të montimit dhe ndërtimit. Dorëza është bërë nga tekstil me fije qelqi, ky material është shumë rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, lagështisë dhe dëmtimeve mekanike, gjë që është shumë e rëndësishme gjatë punës në një punishte. Dorëza e veshur me gomë me formë ergonomike siguron komoditet të lartë pune. GS, certifikatat TÜV Rheinland dhe procesi i prodhimit në përputhje me besueshmërinë e garantuar të DIN 1041. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çekan NEO, 500g”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua