Çekan 8 kg TOPEX

45.00

Çekanë TOPEX është krijuar kryesisht për prishjen dhe për punimet e rënda . Doreza është bërë prej druri me rezistencë të lartë ndaj thyerjes dhe mbrohet me llak kundër thithjes së lagështirës.

SKU: 02A580 Kategori: , , Brendi:

Çekanë TOPEX është krijuar kryesisht për prishjen dhe për punimet e rënda . Doreza është bërë prej druri me rezistencë të lartë ndaj thyerjes dhe mbrohet me llak kundër thithjes së lagështirës. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çekan 8 kg TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua