Çekan 600g – NEO

18.00

Çekiçi NEO me peshë 600 g, të destinuara për rinovim dhe punime ndërtimore. Ndërtim i fortë, monolit, i bërë nga element çeliku. Doreza plastike në formë ergonomike, e mbuluar me materiale pa rrëshqitje, siguron siguri dhe rehati gjatë punës.

SKU: 25-002 Kategori: , , Brendi:

Çekiçi NEO me peshë 600 g, të destinuara për rinovim dhe punime ndërtimore. Ndërtim i fortë, monolit, i bërë nga element çeliku. Doreza plastike në formë ergonomike, e mbuluar me materiale pa rrëshqitje, siguron siguri dhe rehati gjatë punës. Certificertifikatat GS, TÜV Rheinland dhe ekzekutimi në përputhje me standardin gjerman DIN 7239 garantojnë besueshmërinë e produktit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çekan 600g – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua