Çekan 2000g – TOPEX

10.90

Çekan i makinerisë TOPEX është projektuar për detyra të vogla montimi dhe ndërtimi. Doreza është bërë nga druri i fortë me rezistencë të lartë ndaj thyerjes dhe profili i dritës lejon përshtatje të mirë në dorë

SKU: 02A420 Kategori: , , Brendi:

Çekan i makinerisë TOPEX është projektuar për detyra të vogla montimi dhe ndërtimi. Doreza është bërë nga druri i fortë me rezistencë të lartë ndaj thyerjes dhe profili i dritës lejon përshtatje të mirë në dorë. Certifikatat TÜV, GS dhe procesi i prodhimit në përputhje me DIN 1041 garantojnë besueshmërinë. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çekan 2000g – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua