Pomp ngjyre 6 l – TOPEX

35.00

Pompë TOPEX për bojëra strukturore me gotë plastike të sipërme, me kapacitet 6 l. Kompleti përfshin hundë me diametër 4, 6, 8 mm për t’u përdorur me materiale të ndryshme. Siguron funksionim efikas dhe të saktë.

SKU: 75M220 Kategori: , Brendi:

Pompë TOPEX për bojëra strukturore me gotë plastike të sipërme, me kapacitet 6 l. Kompleti përfshin hundë me diametër 4, 6, 8 mm për t’u përdorur me materiale të ndryshme. Siguron funksionim efikas dhe të saktë. Presion pune deri në 3,5 bar. Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pomp ngjyre 6 l – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua