Kompresor Dore SDS 1050 W

259.00

Hammer profesionist SDS-max GRAPHITE PRO (Ref 59GP800) me një kapacitet prej 1050 W, i projektuar për kërkimin e punës së instalimit dhe demolimit.

SKU: 59GP800 Kategori: , Brendi:

Hammer profesionist SDS-max GRAPHITE PRO (Ref 59GP800) me një kapacitet prej 1050 W, i projektuar për kërkimin e punës së instalimit dhe demolimit. Çekiçi karakterizohet nga siguria dhe komoditeti i punës për shkak të materialit anti-shqip të dorezës kryesore dhe tipit D të tipit shtesë, i cili lejon rregullimin e pozicionit në çdo kënd. Përveç kësaj, doreza kryesore ka një buton switch të gjerë dhe të përshtatshëm. Fërkimi SDS-max ka një sistem indeksimi 12-pikë të daltë që lejon pozicionin e daltë të përshtatet saktësisht me punën që po kryhet. Energjia e goditjes është 10 J, dhe frekuenca është 2,100 rrahje në minutë. Pajisja e ingranazhit është bërë nga një aliazh alumini rezistent ndaj korrozionit dhe në mënyrë efikase të nxehtësisë. Fuqia nominale: 1050 W Furnizimi me energji: 230V ~ 50Hz Lloji mbajtës: SDS-max Shkalla e ndikimit: 2100 / min Ndikimi i energjisë: 10 J Mbrojtja e klasës: II Pesha (pa pajisje): 5,4 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor Dore SDS 1050 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua