Kompresor Ajri 24L 230V – VERTO

169.00

Kompresori VERTO 24 l me fuqi 1500 W përmban madhësi të vogël për ruajtje të lehtë. Do të jetë e shkëlqyeshme si një pajisje plotësuese në një punëtori ose garazh. Mjeti mundësohet me furnizim elektrik 230 V ~ 50 Hz dhe kapaciteti i tij është 24 l

SKU: 73K002 Kategori: , Brendi:

Kompresori VERTO 24 l me fuqi 1500 W përmban madhësi të vogël për ruajtje të lehtë. Do të jetë e shkëlqyeshme si një pajisje plotësuese në një punëtori ose garazh. Mjeti mundësohet me furnizim elektrik 230 V ~ 50 Hz dhe kapaciteti i tij është 24 l. Mund të përdoret si furnizim me armë nafte, fryrje të gomave dhe detyra të tjera të vogla. Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme dhe pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor Ajri 24L 230V – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua