Gjenerator 2300W – GRAPHITE

390.00

Gjenerator elektrik GRAPHITE me fuqi të vlerësuarave 2000 W është krijuar për të furnizuar lloje të ndryshme të pajisjeve elektrike ku furnizimi i rrjetit elektrik . Koha maksimale e shkurtër (5 minuta) konsumi i energjisë është 2300 W.

SKU: 58G903 Kategori: , Brendi:

Gjenerator elektrik GRAPHITE me fuqi të vlerësuarave 2000 W është krijuar për të furnizuar lloje të ndryshme të pajisjeve elektrike ku furnizimi i rrjetit elektrik . Koha maksimale e shkurtër (5 minuta) konsumi i energjisë është 2300 W. Gjeneratori drejtohet nga motori me djegie efikase me katër goditje për benzinë ​​pa plumb. Konsumi mesatar i karburantit në motorin e gjeneratorit është 1.25 l / orë. Karakteristikë e shkëlqyeshme e pajisjes është që dredha-dredha e gjeneratorit të tërë është bërë nga bakri. Gjeneratori elektrik është i pajisur me sistemin AVR për stabilizimin efikas të tensionit në prizën e daljes, si dhe mbrojtje mbitensionale. Karakteristikat e mbrojtjes garantojnë që gjeneratori dhe pajisjet e lidhura janë të mbrojtura nga mbingarkesa. Mjeti gjithashtu ka kornizë mbrojtëse kundër dëmtimeve mekanike. Gjeneratori ka rezervuar karburanti 15 litër me tregues të nivelit dhe sensorin e nivelit të vajit. Makina mund të fillohet elektrike ose manualisht. Seti i gjeneratorit përfshin: çelësat për ndërprerësin e ndezjes, kabllot për të ngarkuar baterinë me kapëset, kaçavidën, çelësin e prizës. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gjenerator 2300W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua