Fshesë me korrent 1500W, 30 L

134.00

Pastruesit me vakuum me një rezervuar prej 30 litrash çelik inox mund të punojnë si në të thatë dhe të lagur.

SKU: 59G607 Kategori: , Brendi:

Pastruesit me vakuum me një rezervuar prej 30 litrash çelik inox mund të punojnë si në të thatë dhe të lagur. Fuqia tërheqëse e 18 kPa dhe diametri i tipit të tubit të thithjes 35mm i japin fshesës me korrent aftësinë për të pastruar lloje të ndryshme mbetjesh. Pastruesi me vakuum gjithashtu ka funksionin e defektimit. Veç kësaj, pajisja është pajisur me një valvulë sigurie të pluskave për operimin e lagësht dhe një prizë për kullim për ujë të pistë. Rrotat e pasme të mëdha dhe rrotat e përparme të mbrojtura me kllapa lejojnë pajisjen të lëvizë në mënyrë të sigurtë në kushte të vështira. Është e mundur të lidhni veglat shtesë të fuqisë me një fuqi maksimale prej 2000 W në prizën e lidhjes së fshesës me korrent. Kalimi me tre pozicione ju jep mundësinë për të ndezur pastruesin e vakuumit nga pajisja e lidhur ose për të punuar në mënyrë të pavarur me një fshesë me korrent. Pajisja është e pajisur me një tub metalik me gjatësi të rregullueshme. Bashkangjitjet e punës së zëvendësueshme ruhen në bazën e pajisjes. Fuqia (në W): 1500 Fuqia nominale (në W): 1500 W Kapaciteti i kontejnerit (në l): 30 Funksionet e lagura dhe të thata Gjatësia e tubit (në m): 3 Foleja Synchro: po Gjatësia e kabllit (në m): 5 Presioni negativ (në kPa): 32 mbar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fshesë me korrent 1500W, 30 L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua