Fshesë industriale 1500W

189.00

Pastruese me korrent 59G608 Graphite është një pajisje e fuqishme me fuqi 1500W

Pastruese me korrent 59G608 Graphite është një pajisje e fuqishme me fuqi 1500W, përmes së cilës shpejt dhe me saktësi i heqim qafe prishjen e vazhdueshme të krijuar gjatë punimeve të ndryshme. Pastruesi i vakuumit do të përdoret në të lagët dhe të thatë. Ka një rezervuar të fortë prej çeliku inox me kapacitet prej 40l. Falë një trajtimi të veçantë, është shumë e rehatshme për të transportuar. Pastruesi i vakuumit ofrohet me pajisje të punës. Fuqia: 1500W Kapaciteti i rezervuarit: 40 l Fuqia e thithjes: 18 kPa Diametri i gypit të thithjes: 35mm Gjatësia e kordonit të energjisë: 4m Fuqia maksimale e mjetit të lidhur me energji elektrike: 2000W Dimensionet (DXW): 340x640mm Pesha: 11.2kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fshesë industriale 1500W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua