Rrafshues elektrik 180W

30.00

Një makinë rrafshuese me performancë të lartë nga GRAPHITE me fuqi 180 W, e projektuar për trajtimin sipërfaqësor dhe pastrimin e ngurtësisë dhe strukturës së ndryshme.

Një makinë rrafshuese me performancë të lartë nga GRAPHITE me fuqi 180 W, e projektuar për trajtimin sipërfaqësor dhe pastrimin e ngurtësisë dhe strukturës së ndryshme. Falë formës ergonomike dhe balancimit të duhur, pajisja siguron komoditet të lartë gjatë punës. Strehimi dhe doreza kryesore e pajisjes janë të mbuluara me material antistaturë. Çelësi i pajisjes ka një funksion të përshtatshëm bllokimi për funksionim të vazhdueshëm. Shpejtësia maksimale e pajisjes pa ngarkesë është 11000 min¹¹. Numri maksimal i lëkundjeve boshe është 22,000 minuta. Amplituda e lëkundjes është 2 mm. Mulli është i pajisur me një aliazh alumini, rezistent ndaj dëmtimit dhe temperaturave të larta. Gjithashtu ka një sistem të nxjerrjes së pluhurit dhe një sistem të shpejtë shkëmbimi letre. Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE Lloji i furnizimit: energji elektrike Fuqia: 180 W Kontrolli i shpejtësisë: jo Pesha: 1.6 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrafshues elektrik 180W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua