Mulli për mprehje GRAPHITE

119.00

Mulli për mprehje GRAPHITE, mulli për mprehje për tavolinë, 370W, rrota e rëndë 150×12.7 mm, shpejtësia 2.850 min-1, gjerësia e grilës 25 mm.

SKU: 59G383 Kategori: , , Brendi:

Mulli për mprehje GRAPHITE, mulli për mprehje për tavolinë, 370W, rrota e rëndë 150×12.7 mm, shpejtësia 2.850 min-1, gjerësia e grilës 25 mm, llampa ndriçuese me shumë shtresa, mbështjellja e statorit të bakrit, dimensionet e pajisjes (LxWxH) 360x250x290 mm, pesha 9.5 kg, është projektuar për të përpunuar materiale të forta. Diametri maksimal i rrotave të bluarjes është 150 mm. Mullçeri është i drejtuar nga motori me induksion me dredhërimin e bakrit. Ajo përmban temperaturë të lartë dhe trup rezistent ndaj dëmtimit të bërë nga aliazh alumini. Shpejtësia maksimale e rrotave pa ngarkesë është 2950 rpm. Përveç kësaj ky mulli përmban llambë ndriçuese me shumë ndriçim, sirtar për ftohje dhe mburoja e syrit të rregulluar (mburoja e majtë me xham zmadhues). Grupi i grirësve përfshin: Mburoja e Shkëndijave, rrota dhe set i bulonave, vida dhe rondele. Pajtueshmëria me standardet evropiane është konfirmuar me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mulli për mprehje GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua