Mbushës për bateri Energy+ Graphite

15.90

Mbushësi i baterisë GRAPHITE Energy + 18V Li-Ion bateria, maksimumi aktual i karikimit 2.3A .LED i lexueshëm që informon për tensionin e lidhur, karikimin në vazhdim ose përfundimin e karikimit. Pajisur me sistemin e tensionit dhe kontrollit të temperaturës për baterinë e plotë dhe mbrojtjen e përdoruesit.

SKU: 58G002 Kategori: , , Brendi:

Mbushësi i baterisë GRAPHITE Energy + 18V Li-Ion bateria, maksimumi aktual i karikimit 2.3A .LED i lexueshëm që informon për tensionin e lidhur, karikimin në vazhdim ose përfundimin e karikimit. Pajisur me sistemin e tensionit dhe kontrollit të temperaturës për baterinë e plotë dhe mbrojtjen e përdoruesit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbushës për bateri Energy+ Graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua