Mbushes për bateri 6V/12V – NEO

29.00

Mbushësi për bateria NEO është projektuar për karikimin e baterive WET, MF, AGM, GEL me një tension prej 6V ose 12V dhe një kapacitet prej 1.2 Ah në 120 Ah. Rryma maksimale e karikimit për bateritë 6V është 2A, dhe për 12V 4A.

SKU: 11-990 Kategori: , , Brendi:

Mbushësi për bateria NEO është projektuar për karikimin e baterive WET, MF, AGM, GEL me një tension prej 6V ose 12V dhe një kapacitet prej 1.2 Ah në 120 Ah. Rryma maksimale e karikimit për bateritë 6V është 2A, dhe për 12V 4A. Ndrektësi është plotësisht automatik. Pas lidhjes, automatikisht zbulon tensionin e baterisë nëse ka qenë i lidhur me 6V ose 12V, dhe më pas zgjedh mënyrën e duhur të ngarkimit. Pasi bateria të jetë plotësisht e ngarkuar, ajo automatikisht kalon në të ashtuquajturën gatishmëria, në të cilën kontrollohet vetëm gjendja e baterisë dhe e mban plotësisht të ngarkuar. Kursi i statusit të ngarkimit të baterisë sinjalizohet në ekran.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbushes për bateri 6V/12V – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua