Kompresor dore SDS+440W

97.00

Çekan rrotullues 59GP500 Graphite Pro përdoret për shpime në dru dhe metal, si dhe për shpime me ndikim në beton. Punon mirë kur beni gropa ose vrima për kunja. Pajisja është dedikuar per profesionistë.

SKU: 59GP500 Kategori: , , Brendi:

Çekan rrotullues 59GP500 Graphite Pro përdoret për shpime në dru dhe metal, si dhe për shpime me ndikim në beton. Punon mirë kur beni gropa ose vrima për kunja. Pajisja është dedikuar per profesionistë. Fuqia nominale: 440W Furnizimi me energji: 230V ~ 50Hz Lloji mbajtës: SDS-plus Shkalla e ndikimit: 0-1500 obr./min Max. diametri i vrimës për shpime të betonit: 18 mm Max. diametri i vrimës për shpimin e çelikut: 13 mm Shkalla e ndikimit: 0-5000 / min Ndikimi i energjisë: 1,2 J Mbrojtja e klasës: II Pesha (pa pajisje): 2,3 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor dore SDS+440W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua