Distancer, TOPEX

25.00

Distancer me ultratinguj TOPEX, diapazoni i matjes 0.4-18 m.

SKU: 31C902 Kategori: , , Brendi:

Distancer me ultratinguj TOPEX, diapazoni i matjes 0.4-18 m. Ky mjet i thjeshtë përdoret për të vlerësuar distancën dhe gjithashtu përmban funksionin e shtimit të matjeve dhe dhomave llogaritëse. Mjeti është bërë prej plastike të fortë. Përputhja me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Distancer, TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua