Bateri Energy+ 18V, Li-Ion 2.0Ah

30.00

Tensioni i baterisë: 18 V
Kapaciteti i baterisë: 2 Ah

SKU: 58G001 Kategori: , , Brendi:

GRAPHITE Energy + 18V, Bateria Li-Ion me kapacitet 2.0Ah. Me mundësinë e rimbushjes pa rrezikun e humbjes së kapacitetit. Pajisur me një tregues ngarkese dhe temperaturën elektronike dhe sistemin e kontrollit të rrjedhës aktuale gjatë mbushjës dhe shkarkimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bateri Energy+ 18V, Li-Ion 2.0Ah”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua