Bateri Aluminum 2in1 flashlight/inspection

22.00

Neo elektrik dore e bërë nga alumini me cilësi të lartë, me 2 burime të lehta LED me kualitet të lartë. Drita e lartë përmban një funksion zmadhimi që mundëson ndryshimin e fokusit të dritës.

SKU: 99-100 Kategori: , , Brendi:

Neo elektrik dore e bërë nga alumini me cilësi të lartë, me 2 burime të lehta LED me kualitet të lartë. Drita e lartë përmban një funksion zmadhimi që mundëson ndryshimin e fokusit të dritës. Mundësuar me katër bateri AAA. Magneti i fortë i vendosur në shtresën e jashtme jep më shumë mundësi për ta rregulluar atë. Universal për përdorim në shtëpi, në punëtori, në garazh, në bodrum dhe në kampe. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bateri Aluminum 2in1 flashlight/inspection”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua